Jubileusz 70-lecia Koncert karnawałowy Jubileusz 70-lecia Koncert karnawałowy

Akcja edukacyjna na temat wody

25 listopada w naszej szkole odbyła się akcja edukacyjna dotycząca wpływu wody na organizm człowieka. Wzięli w niej udział wszyscy uczniowie wraz z nauczycielami. Uczennice klasy VI przygotowały apel, w czasie którego zachęcały innych do picia wody. Odegrały scenkę pokazującą wpływ wody na zdrowie, urodę i samopoczucie człowieka. Zaśpiewały też przygotowaną na tą okazję piosenkę. Na zakończenie przeprowadziły quiz na temat wody, który cieszył się dużym zainteresowaniem.

O wodzie i jej znaczeniu dla organizmu opowiedziała również mama jednej z uczennic, która pracuje jako dietetyk.

Myślę, że dzięki tej akcji wielu uczniów zrozumiało jak ważne jest picie wody i chętnie będzie po nią sięgać.

 

1.jpg6.JPG4.JPG2.JPG5.JPG3.JPG


ZOBACZ FILMIK

 

Nazwa szkoły: Zespół Szkół Muzycznych Nr 2 im. Wojciecha Kilara w Rzeszowie, OSM I stopnia.

Klasa VI - 12 osób.

Czas i miejsce przeprowadzenia akcji: 25.11.2016 r. - szkolny korytarz.

Akcja edukacyjna skierowana była do uczniów kl. I - VI w OSM I stopnia.

Temat akcji: Wpływ wody na organizm człowieka.